אודותינו

חברת נתי המרכז לאיטום ובידוד היא מהחברות הוותיקות בישראל. על ידי הצבת סטנדרטים גבוהים ביותר של שירות ופיתוח מומחיות ייחודית בפתרון בעיות מורכבות, יצרה החברה בסיס לקוחות רחב ונאמן המתפרס על כל מדינת ישראל.

את הבנתו המעמיקה בתחום רכש נתן שלוש, מייסד החברה והמומחה הבכיר שלה, בין השאר דרך שיתופי פעולה והשתתפות בכנסים עם יצרני החומרים הגדולים באירופה ובישראל, וכמובן דרך התנסות בשטח והתמודדות עם מגוון רחב מאוד של אתגרים הקשורים באיטום ובבידוד מבנים.

החברה מבצעת מגוון של פרויקטים בסדרי גודל רחב מאוד – בין אם בפרויקטים מוסדיים וציבוריים גדולים כגון איטום משכן נשיאי ישראל בירושלים, בנק ישראל, מחלפים בכביש 6, בניין UMI בראשון לציון ובין אם בפרויקטים פרטיים של איטום מבני מגורים ואיטום בתים פרטיים לפרטים נוספים על הפרויקטים שלנו – היכנסו לעמוד הפרויקטים.

ההקפדה על מסורת של שירות ומקצוענות במשך עשרות שנים הובילה למוניטין ממנו נהנית החברה ולמאגר גדול של לקוחות מרוצים – ביניהם משרד הביטחון, אינטל, האוניברסיטה העברית בירושלים, חברת הבנייה סולל בונה ורבים אחרים לרשימה מקיפה יותר של לקוחותינו – היכנסו לעמוד לקוחותינו.

    תמונות אודותינו